spining - rezervace
Nacházíte se: FITPEOPLE >

SPINNING - Rezervujte si kolo

Rezervace on-line


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!
Pro již evidované klienty fitpeople a majitele permanentních a kreditních karet platí, že již jsou v tomto systému evidováni, své přihlašovací údaje získají buď emailem, telefonicky či osobně na recepci fitness, kde jim budou vydány.

Bez těchto přihlašovacích údajů se do systému nelze přihlásit !!

Provedením rezervace se Vám automaticky strhne 1 vstup z Vaší permanentní karty a samozřejmě příchodem na tuto hodinu se Vám další vstup neodečítá. Pokud provedete storno rezervace do časového limitu 6hodin předem, 1 vstup se Vám vrátí zpět.

Informace k rezervacím - pro majitele permanentních karet

Majitele permanentních a kreditních karet získávají možnost kontroly svého účtu a on-line rezervace na vybranou hodinu a instruktora.

Pozor!!!
  1. Zrušení rezervace minimálně 6 hodin před zahájením hodiny.
  2. V případě neúčasti a nebo nedodržení podmínek zrušení. Bude kredit za hodinu odečten automaticky.
  3. Vzhledem k obsazenosti sportů, je na sportovní aktivity nutná rezervace.
  4. Vložený kredit nelze vybrat zpět.
  5. Při plném obsazení hodiny máte možnost rezervovat se mezi náhradníky. V případě, že se místo uvolním, přijde vám emailem upozornění o rezervaci vaší hodiny.
  6. Při rezervaci hodiny přes systém náhradníků platí stejné podmínky storno poplatků! Důležité je, odhlašovat se ze seznamu náhradníku, když víte, že už na sport nedorazíte.
Děkujeme za pochopení.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!
Jako držitel permanentní a kreditní karty získáváte možnost on-line rezervací na našich webových stránkách. Získáváte tak jedinečnou možnost vlastního výběru na vybranou hodinu a instruktora.

Bližší informace o sportech, instruktorech a rezervacích Vám rádi sdělíme na recepci fitness či telefonicky na číslech: +420 776 090 829 anebo +420 567 331 922.

Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky.

Extrifit
edited by n.e.s.p.i. tisk stránky | mapa stránek