spining - rezervace
Nacházíte se: FITPEOPLE > SPINNING® a VPR >

Program SPINNING®

Informace pro začátečníky


Jste úplní začátečníci? Výborně,nejdůležitější je vaše rozhodnutí vydat se na první hodinu. Pro to aby se vám spinning zalíbil a vaše jízda byla skvělá hned na poprvé, přijměte prosím několik doporučení.

Co sebou na spinning?

  • sportovní oblečení - cyklistický úbor a specielní boty nejsou podmínkou, ale pokud toto vybavení vlastníte, rozhodně si ho vezměte s sebou. Jinak Vám na spinning postačí běžné kraťasy, tričko a tenisky s tvrdší a pevnou podrážkou.
  • ručník 2ks - jeden si vezměte do sálu na spinning, ať si můžete otírat pot a druhý do sprchy.
  • pití - je nutností,tak aby nedošlo k dehydrataci těla a nejlépe 1l hypotonického iontového nápoje (www.ifitshop.cz/index.php) či čisté vody.
  • doporučené přípravky - pro efektivnější spalovaní tuků doporučujeme také užití půl hodiny před začátkem hodiny např. L-carnitine 2000 (www.ifitshop.cz/index.php) .Dále pak tak,aby nedošlo k invazivní bolesti svalů (křeče) také užití Magnesia (www.ifitshop.cz/index.php) - Magneslife je tekutý přípravek v ampulích, užívá se jako doplněk stravy a chrání před náhlými křečemi.

Nebo jakýkoliv přípravek určený na odbourávání tuků tzv. spalovačů obsahující L-carnitin.

Na fitness fitpeople Vám poradíme a pomůžeme vybrat ze široké nabídky spalovačů to nejoptimálnější řešení,tak aby jste dosáhli co nejefektivnějších výsledků. Pro širší nabídku doplňků určených pro zvláštní výživu doporučujeme také navštívit obchod Fitshop na Kollárově ulici v Jihlavě ( trolejbusová zastávka před konečnou na vlakovém hlavním nádraží-červený bytový dům-prakticky hned za SOŠ obchodní) přípradně internetové stránky www.ifitshop.cz, kde můžete taktéž provést svou objednávku a vyzvednout dle domluvy.

Důležité je, aby jste na lekci přišli o 10 min. dřív a ihned instruktorovi řekli, že jste spinning navštívili poprvé. Instruktor vám vysvětlí nastavení kola pro spinning, bezpečnostní doporučení a styly jízdy a po celou lekci se vám bude věnovat.

Úkolem na první lekci je seznámit se a zamilovat si spinning,cycling či VPR, ne se zničit.

Po ukončení hodiny si každý spinner-jezdec použije na utření používaného kola dezinfekční roztok připravený v dózách a ubrousky v dávkovačích.
Extrifit
edited by n.e.s.p.i. tisk stránky | mapa stránek